Geodezie Bílovec - zeměměřičské služby, zaměřování pozemku
nejen zaměříme, ale také za vás vše vyřídíme
volejte
+420 777 945 201

Odkazy na doporučené stránky z webu geodeziebilovec.cz

Přehled www stránek partnerů nabízí odkazy na zajímavé partnerské stránky z příbuzných oborů, dodavatelů, odběratelů nebo www stránky, které s námi spolupracují. Chcete být zde také zveřejněni? Kontaktujte správce webu - navštivte stránku výměna odkazů.

Nechcete aby se vaše dítě bálo vody a zdravě rostlo? Využijte služby certifikované instruktorky Marie Klenkové, která nabízí pro správný vývoj dítěte bezpečné plavání kojenců v Praze. Děti jsou ve vodě jako doma. Dopřejte jim bezpečné koupání a pobyt ve vodě.

Připravujete například letní dětský tábor nebo ho hledáte pro své dítě? Potřebujete zajistit kvalitní autobusovou dopravu. Obraťte se na Ariatravel, jehož autobusová doprava je bezpečná, servis služeb kvalitní a vše za dobrou cenu. Jejich služeb pro tábory využívá například občanské sdružení Klub 112.

Cestování a dovolená

Pořiďte si na dovolenou kvalitní karavan u KaravanyNera - bazar karavanů a vyražte po Evropě a poznejte desítky míst a zažijte opravdová dobrodružství, které v hotelech nezažijete.

Novinky

Podzim je tady a v lesích začíná být vidět.

Jak naznačuje titulek, listí se barví a padá k zemi ... Nejlepší čas, až do jara, na vytyčování vlastnických hranic v lesích. Neváhejte a zavolejte, společně se podíváme, co můžeme udělat právě pro Vás.

Poradenské služby

Poradenské služby stávajícím i novým klientům poskytujeme zdarma. Rádi vám věnujeme svůj čas.

Kontaktní telefon

Od října 2016 bude v provozu pro naši kancelář pouze mobilní telefonní číslo 777 945 201. Děkujeme za pochopení.

Dokumenty ke stažení

Stáhněte si potřebné formuláře.